ОСТАННІ НОВИНИ

Японське місто Кобе стало партнером Львова

Маркіян Рой

|

У четвер, 7 серпня, мер Львова Андрій Садовий та мер Кобе Кідзо Хісамото підписали угоду про наміри щодо співпраці та взаємодії. Це перший крок у налагодженні побратимства між містами. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

«Кобе – місто з потужним розвитком економіки та науки. Саме тут розташований суперкомпʼютер Fugaku, який було визнано найшвидшим комп’ютером у світі. Під час епідемії COVID-19 його запустили в екстреному режимі, щоб проводити якісні медичні дослідження для боротьби з епідемією. Але це лише мала частина всіх можливостей Fugaku. Японія є одним зі світових лідерів за якістю надання медичних послуг. А для нас сьогодні якісна медицина та реабілітація військових – це пріоритет. Дякую за довіру нашим новим японським партнерам та сподіваюся на плідну співпрацю!», – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, йдеться про співпрацю у галузях бізнесу, охорони здоров’я, культури, освіти, туризму, інформаційних технологій та інновацій.

Довідка

Кобе – одне з найбільших міст Японії. Місто активно співпрацює з міжнародними науковими та дослідницькими організаціями, такими як Європейська комісія, ЮНЕСКО та інші. 1 березня 2022 року міська рада Кобе одноголосно прийняла резолюцію щодо засудження збройного вторгнення російської федерації в Україну.

У місті розташовані штаб-квартири великих підприємств, є низка дослідницьких інститутів, таких як Центр біології розвитку та медичної візуалізації RIKEN Institute Kobe та Інститут передових комп’ютерних наук (AICS, домівка суперкомп’ютера K ), Національний інститут інформації та комунікаційних технологій (NICT) Advanced ICT Research Institute, Національний науково-дослідний інститут науки про Землю та запобігання катастрофам та Азіатський центр зменшення катастроф.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *