ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони вдарили по двох пунктах управління окупантів і їхній ППО

Наталя Дуляба

|

На 557 добу війни на фронті відбулося 30 бойових зіткнень. На трьох напрямках російські окупанти вели безуспішні наступальні дії, на півдні триває контрнаступ України. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу за 3 вересня.

Протягом минулої доби ворог завдав 2 ракетних та 49 авіаційних ударів, здійснив 66 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах України. Є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Ситуація на Волинському та Поліському напрямках без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках агресор завдав авіаційного удару в районі Чугунівки Харківської області. Здійснив мінометні та артилерійські обстріли понад 30 населених пунктів, це були, зокрема Хрінівка, Карповичі, Леонівка, Грем’яч Чернігівської області, Зноб-Трубчевська, Кисла Дубина, Кіндратівка, Водолаги, Запсілля, Тур’я Сумської області та Верхня Писарівка, Вовчанськ, Охрімівка, Бударки, Григорівка Харківської області.

На Куп’янському напрямку противник завдав авіаційного удару в районі М’ясожарівки Луганської області. Ворожих артилерійських обстрілів зазнали Кам’янка та Берестове Харківської області.

На Лиманському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Новоєгорівки Луганської області. Завдали авіаційних ударів в районах Чернещини Харківської області, Новоєгорівки та Білогорівки Луганської області, Спірного Донецької області. Артилерійських обстрілів противника зазнали понад 15 населених пунктів, серед них – Макіївка, Невське, Білогорівка Луганської області та Григорівка, Сіверськ, Званівка, Спірне, Федорівка та Роздолівка Донецької області.

На Бахмутському напрямку ворог завдав авіаційних ударів в районах Хромового, Іванівського, Ступочків та Білої Гори Донецької області. Під артилерійським вогнем росіяни опинились понад 20 населених пунктів, серед них – Міньківка, Богданівка, Бахмут, Червоне, Дружба та Нью-Йорк Донецької області.

На Авдіївському напрямку рашисти вели безуспішні наступальні дії в районі на схід від Сєверного Донецької області. Обстріляли з артилерії більше 10 населених пунктів, серед них були Невельське, Сєверне, Новоолександрівка, Керамік, Бердичі Донецької області.

На Мар’їнському напрямку війська РФ вели безуспішні наступальні дії в районі на південь від Красногорівки та Новомихайлівки Донецької області. Завдали артилерійських обстрілів по понад 10 населених пунктах, серед них – Красногорівка, Гостре, Мар’їнка, Новомихайлівка, Катеринівка Донецької області.

На Шахтарському напрямку противник завдав авіаударів в районах Вугледара та Старомайорського Донецької області. Обстріляв з артилерії Вугледар, Новоукраїнку, Шахтарське, Золоту Ниву, Урожайне та Рівнопіль Донецької області.

На Запорізькому напрямку окупанти завдали авіаційних ударів в районах Малої Токмачки, Новоданилівки та Роботиного Запорізької області. Артилерійських обстрілів противника зазнали понад 20 населених пунктів, серед них – Новодарівка, Ольгівське, Чарівне, Павлівка, Кам’янське, Плавні Запорізької області та Нікополь Дніпропетровської області.

На Херсонському напрямку російські загарбники завдали авіаударів в районах Одрадокам’янки та Ольгівки Херсонської області. Артилерійських обстрілів зазнали понад 15 населених пунктів, серед них – Саблуківка, Одрадокам’янка, Львове, Микільське, Ромашкове та Велетенське Херсонської області.

Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи з контрбатарейної боротьби.

Українська авіація протягом минулої доби завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 3 – по зенітно-ракетних комплексах окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 6 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 12 артилерійських засобів на вогневих позиціях, 2 склади боєприпасів, 2 пункти управління та зенітно-ракетний комплекс ворога.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *