Судитимуть 33-річну стрийчанку, яка налагодила систему збуту наркотиків серед наркозалежних. Про це повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Встановлено, що у Стрию підозрювана незаконно збувала таблетки «Субітекс» місцевим наркозалежним особам.
Для цього жінка спершу неправомірно закупляла наркотики. Згодом продавала «товар» за місцем свого проживання – безпосередньо «з рук в руки». На психотроп були попередньо встановлені ціни.
Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили наркотичні засоби.
Прокурорами скерували до суду обвинувальний акт стосовно 33-річної жінки за фактами незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту психотропних речовин, а також незаконного зберігання без мети збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Ольга Денисяка