Україна здобула другу нагороду ЧС зі стендової стрільби

Андрій Котенський

|

Нову сторінку в історію вітчизняного спорту вписали сьогодні олімпійський чемпіон Микола Мільчев та його вихованка Ірина Маловічко, зійшовши на другу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату світу зі стендової стрільби, що проходить у азербайджанському Баку, повідомляє НОК України.

Срібло, яке вони здобули у змаганнях змішаних команд, стало першою нагородою у вправі «круглий стенд» на світових першостях для представників України.

Одеські майстри стендової стрільби показали у кваліфікації другий результат серед 46 команд-учасниць, виборовши право поборотися за золото у перестрілці з представниками Великої Британії та Перу, які також влучили у 147 мішеней зі 150.

У фіналі український мікст у напруженому протистоянні з мінімальною різницею 42:43 поступився американцям Вінценту Генкоку та Остін Джевелл Сміт.

І для титулованого Миколи Мільчева, і для його учениці Ірини Маловічко, це перша у кар’єрі медаль на чемпіонатах світу!

Відзначимо, що змагання змішаних команд у круглому стенді дебютуватимуть на Олімпійських іграх у Парижі-2024!

Раніше повідомлялось, що першу медаль у скарбничку України на ЧС принесла титулована Олена Костевич.