Увечері 14 серпня на Червоноградщині легковик влетів у гужову підводу, унаслідок чого загинув її керманич. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.
Аварія сталася 14 серпня близько 21:40 год. на автодорозі Буськ-Берестечко поблизу селища Лопатин Червоноградського району.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Volkswagen Caddy, 42-річний житель одного з сіл району, здійснив зіткнення з гужовою підводою, якою керував 63-річний місцевий мешканець.
Внаслідок ДТП керманич підводи отримав тілесні ушкодження та, незважаючи на зусилля медиків, помер у лікарні.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – до восьми років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого.
Наразі проводиться розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Анастасія Диняк