У Львові двоє мешканців Луганщини, бійці так званої «ЛНР», отримали 13 та 15 років ув’язнення. Про це повідомили у відділі інформаційної політики обласної прокуратури.
Так, прокурори в суді довели, що жителі Луганської області з лютого 2022 року добровільно перейшли на бік ворога та вступили у незаконне збройне формування так званої «ЛНР».
Обвинувачені проходили службу у стрілецькому батальйоні «Народної міліції». Один з чоловіків виконував обов’язки стрільця-радіотелефоніста, інший – снайпера. Також вони брали участь в різних видах бою та формах його забезпечення.
З початку повномасштабного вторгнення воювали за РФ на Луганському та Харківському напрямках.
За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури обох чоловіків визнано винними за фактами державної зради, участі у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260) ККУ.
Їм призначено покарання у виді 15 та 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Анастасія Диняк