ОСТАННІ НОВИНИ

ФСБ доручили ліквідувати Пригожина, — Буданов

Анастасія Диняк

|

Очільник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов вважає, що російське керівництво дало завдання ФСБ ліквідувати ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина. Про це пише The War zone.

«Ми не можемо говорити про їхній серйозний вплив (на війну Росії проти України – ред.), оскільки усі ці події тривали дуже короткий період часу. Утім була завдана певна шкода Військово-космічним силам РФ. По-друге, ми не очікуємо появи ПВК Вагнер в Україні як окремого суб’єкта, який виконує власні операції. І я вважаю, що цей фактор для нас доволі важливий… Ми знаємо, що завдання вбити Пригожина доручили ФСБ. Чи будуть вони успішними в цьому? Час покаже», — зазначив Буданов.

Він додав, що всі потенційні замахи на вбивство не будуть швидкими.Спецслужбам знадобиться певний час, щоб розробити відповідні підходи і досягти етапу, коли вони будуть готові до масштабної операції.

«Я хотів би підкреслити, що це велике відкрите питання. Чи вдасться їм це здійснити? Чи наважаться вони виконати цей наказ?», — підсумував керівник розвідки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на  сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *