Увечері 27 червня російські військові завдали ракетного удару по Краматорську на Донеччині. Унаслідок цього загинули щонайменше восьмеро людей, пошуково-рятувальна операція триває. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Так, російська армія обстріляла центр Краматорська. Ворожа ракета поцілила у місцеве кафе. Як повідомив очільник МВС Ігор Клименко, станом на 7:00 год. відомо вже про вісьмох загиблих, серед них троє дітей. Ще 56 осіб постраждали.
За даними очільника Донецької ОВА Павла Кириленка, серед постраждалих є троє іноземців.

Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Під завалами ще можуть бути люди.
Задіяні всі профільні служби: рятувальники, психологи, поліцейські парамедики, вибухотехніки, слідчі і криміналісти.

В епіцентрі вибуху також опинились багатоквартирні будинки, торговельні приміщення, автомобілі, поштове відділення та інші споруди, у яких повилітали вікна, шибки й двері.

Окрім того, після влучання виникла пожежа. Під завалами можуть залишатися люди — остаточна кількість жертв ще встановлюється.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Анастасія Диняк