ОСТАННІ НОВИНИ

Львівʼян запрошують на концерт популярного джазмена Ігоря Закуса

Омелян Шевчук

|

10 липня у !FESTrepublic відбудеться презентація альбому одного з найвідоміших українських джазменів Ігоря Закуса «Вірю, надіюсь, люблю, живу». Початок концерту о 20:00, повідомили організатори VINIL Concert agency. 

Окрім Ігоря Закуса чудовим авторським джазом тішитимуть кращі музиканти країни: Юрій Шепета (піано), Яків Цвєтінський (труба), Віктор Павелко (саксофон), Тарас Кушнірук (гітара) та Дмитро Литвиненко (барабани).

«Музика, що вміє хвилювати та заспокоювати, буває доволі звичною, а іноді – зовсім непередбачуваною, яскравою та неординарною! Адже якщо хтось полюбив ДЖАЗ, то це вже точно назавжди. Приходьте, щоб наповнитись чудовими емоціями та відпочити душею», – запрошують організатори VINIL Concert agency.

У альбом, який презентуватиме автор під час концерту, увійшло 9 треків, кожен з яких даруватиме особливе почування.  

«Кожен з 9 треків альбому має назву і передає мовою музики одне з пережитих під час війни почуттів, емоцій, які є дуже міцними та дають нам сили, ведуть до нашої перемоги та відображають цей шлях. Це віра, надія, любов, пам’ять… Присвячую свій альбом Збройним силам України та усім Українцям! – розповів про новий альбом Ігор Закус.

Квитки вже доступні тут: bitly.ws

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *