Борець з Львівщини виборов «золото» на міжнародному турнірі

Ольга Денисяка

|

23-річний Юрій Ідзінський з Винник виборов перемогу на міжнародному турнірі «Sassari City Matteo Pellicone Memorial» в Італії. Про це повідомили у відділі молоді та спорту Львівської ОВА.

Він змагався у ваговій категорії 125 кг.  Юрій — майстер спорту України міжнародного класу. Нещодавно він вперше виборов золото чемпіонату України з вільної боротьби серед дорослих.

Вільну боротьбу спортсмен опановує у Комплексній обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» та ФСТ «Динамо». Його тренують Віктор Глібенко та Роман Проців.

Загалом чоловіча збірна України з вільної боротьби посіла перше місце в командному заліку. Наші борці здобули 12 медалей, половина з них — найвищого гатунку.