ОСТАННІ НОВИНИ

Ноутбук Acer для роботи: на якій серії зупинитися?

Омелян Шевчук

|

Acer – один з найвідоміших виробників ноутбуків зі збалансованими технічними характеристиками та виправданою ціною. В його арсеналі – понад 8 актуальних серій пристроїв на всі випадки життя. Більшість моделей підходять відразу для декількох напрямів діяльності, хоча є й суто офісні або геймерські пристрої, адаптовані до потреб конкретної категорії користувачів. 

Рішення для комфортної роботи можна знайти майже в кожній лінійці. На якій саме зупинитися – залежить від виконуваних завдань та вимог до апаратного забезпечення.

Acer Swift

Ультрабук для регулярних відряджень доцільно шукати за посиланням в серії Acer Swift. Для неї характерні такі переваги:

 • Моделі різних класів. Базові Асер Свіфт орієнтовані на найпростіші завдання, а у мультимедійних — непогані перспективи роботи з контентом. 
 • Стильні дизайнерські рішення. У пристроїв ефектне оформлення без зайвих деталей. Кольори — на будь-який смак. Від нейтрального сріблястого до дорогого золотистого чи яскравого синього.
 • Якісні екрани. Використовуються матриці IPS та OLED для забезпечення широкого кута огляду, реалістичної передачі кольорів, високої чіткості та адаптивної яскравості.
 • Апаратне забезпечення від перевірених брендів. Доступні моделі на процесорах АМД та Інтел зі стабільним енергоспоживанням та високою швидкодією.

Acer Aspire

Девайси, у яких є все, що потрібно для комфортної роботи та продуктивного навчання, належать до серії Acer Aspire. Виробник позиціює їх як комплексні рішення на кожен день. 

Серед численних сильних сторін:

 1. практична багатозадачність та продуктивність;
 2. гнучкий діапазон цін (є ультрабюджетні рішення для невибагливих користувачів);
 3. великий вибір варіантів оформлення корпусу;
 4. безпека для довкілля.

Acer Predator

Якщо не хочеться купувати ноутбук для ігор та робочу станцію окремо, варто зупинитися на потужному «Предаторі». Він покаже, наскільки продуктивно можна працювати та яких висот реально досягти в улюблених іграх. 

Якісне «залізо» дозволяє пристосувати ноутбук ACER Predator майже до будь-яких завдань:

 • створення тривимірних моделей різних об’єктів;
 • розробка дизайнерських проєктів та макетів;
 • робота з програмним забезпеченням для інженерів;
 • програмування;
 • редагування графічного контенту.

Acer Travelmate

Надійні компаньйони для фрилансерів, які ніколи не сидять на місці, доступні в рамках сімейства Travelmate. Це легенькі та компактні ноутбуки, які чудово витримують інтенсивну щоденну експлуатацію. Як для пристроїв бізнес-класу, у них демократичні ціни. Одна з головних причин для купівлі – непогані можливості відеозв’язку. Можна проводити зідзвони в будь-яких умовах завдяки автономності, якісній вебкамері та мікрофону. 

Acer Concept D

Справжня знахідка для креативників – серія Acer Concept D. Ноут з неї – це портативна творча студія, ідеальна для створення та просування цифрового контенту. Габарити та вага дозволяють виконувати завдання де і коли завгодно, а комфортна мультизадачність досягається спільними силами графічної складової, надпотужного центрального процесора та швидкої оперативної пам’яті. 

В асортименті Асер є пристрої для представників будь-яких професій: від бухгалтерів до тестувальників програмного забезпечення. Яким би не був бюджет, знайдеться лептоп, який допоможе завжди залишатися продуктивним та невпинно покращувати професійні вміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *