ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині запровадили курси для навчання дорослих у закладах профтехосвіти

Ольга Денисяка

|

Львівщина перша в Україні запровадила короткотермінові курси для навчання дорослих у закладах профтехосвіти. Реєстрація триває до 31 травня. Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОВА.

Так, на Львівщині усі охочі можуть пройти безкоштовне навчання з подальшим стажуванням – короткотермінові курси розроблені для дорослих.

«Професійна освіта Львівщини активно долучилася до відновлення економіки шляхом навчання дорослих з подальшим працевлаштуванням на підприємствах області. В нашому регіоні опинилась велика кількість внутрішньо переміщених осіб, які втратили місця роботи і яким треба було дати новий шанс», – зазначила заступниця директора навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти у Львівській області Наталія Рибак.

Львівщина перша в Україні запровадила короткотермінові курси  для дорослих. Зокрема,  2022 року в Кодексі законів про працю було впроваджене поняття часткових кваліфікацій, що дозволило організовувати таке навчання.

«На цьому шляху Львівщину підтримав Європейський Союз, Програма розвитку ООН та інші благодійні фонди, які здійснюють психологічну і фінансову підтримку внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення, допомагають їм перенавчатися. Така співпраця продовжується», – йдеться в повідомленні.

Зараз стартував новий набір для проходження безкоштовного навчання на короткострокових курсах та подальшого стажування за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Навчання відбуватиметься за такими професіями:

 • швачка;

 • кухар-сушист;

 • електрогазозварник;

 • токар;

 • столяр.⠀

Учасників, які до 31 травня 2023 року пройшли реєстрацію, запросять на вебінар з основ працевлаштування та співбесіду для подальшої участі у навчанні та стажуванні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *