ОСТАННІ НОВИНИ

Львову повернули крадені підвали у центрі міста

Ольга Денисяка

|

Суд постановив повернути у комунальну власність Львова підвальні приміщення у центрі міста за 20 млн грн. Про це повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

У суді довели, що обвинувачена неправомірно заволоділа нежитловими приміщеннями у центрі Львова. Правоохоронці не називають детальнішого місцярозташування приміщень.

Встановлено, що відповідачка на підставі договору дарування отримала у власність квартиру разом з коморою в підвалі у багатоквартирному будинку .Згодом вона викупила ще одне підвальне приміщення на підставі договору купівлі-продажу. Також отримала ще три нежитлові приміщення за рішенням районної адміністрації в користування.

«Після чого звернулась до комунального підприємства щоб об’єднати квартиру, яка є у її власності, з нежитловими підвальними приміщеннями, які надані їй в користування – в одне приміщення. На підставі цього запиту, був виданий висновок, що технічно можливо об’єднати квартиру з нежитловими підвальними приміщеннями по фактичному користуванні загальною площею 192,1 кв м. Проте, документів на решту приміщень у відповідачки не було, оскільки вона викупила лише частину спірних приміщень. Однак на підставі висновку, яке надало комунальне підприємство, вона звернулась до державного реєстратора, який зареєстрував право приватної власності на підвальні приміщення, які відповідачці фактично не належать», – йдеться в повідомленні.

Внаслідок цього вона незаконно заволоділа рештою підвальних приміщень у будинку, оціночна вартість яких становить понад 20 млн грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *