Ввечері 10 квітня на трасі «Нижанковичі-Стрий» на Львівщині зіткнулись Volkswagen Jetta та Daimler Benz. Внаслідок ДТП постраждали водійка та двоє пасажирів Daimler Benz. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 квітня о 20.40 на автодорозі «Нижанковичі-Стрий» у селі Нове Село Дрогобицького району.
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення між автомобілями Volkswagen Jetta, яким керувала 27-річна жителька Стрия, та Daimler Benz під керуванням 18-річного мешканця Дрогобича.
Внаслідок ДТП отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичних закладів водій і два пасажири «Daimler Benz»: 25-річна жінка та 18-річний юнак, обоє – мешканці Дрогобича.
За фактом слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Ольга Денисяка