ОСТАННІ НОВИНИ

Путін створює умови для подальших репресій на окупованих територіях, – ISW

Наталя Дуляба

|

Президент Росії Владімір Путін називає «тероризмом» боротьбу із загарбниками і закликає до посилення так званих «правоохоронних операцій», щоб створити умови для подальших репресій на окупованих територіях. Таку думку висловили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), пише Українська правда.

Путін під час зустрічі з Радою національної безпеки Росії 5 квітня назвав зусилля Росії зі зміцнення контролю над окупованими територіями України питанням внутрішньої безпеки та верховенства права.

Він закликав до продовження економічної, правової та соціальної інтеграції окупованих Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до складу РФ та підкреслив важливість російських «відновлювальних» зусиль на окупованих територіях для сприяння процесу інтеграції.

Путін також звинуватив Україну в загрозі цивільному населенню на окупованих територіях і наголосив на нещодавніх «терористичних атаках» проти окупаційних чиновників і правоохоронних органів, маючи на увазі напади українських партизанів на окупантів.

Російський диктатор підкреслив необхідність посилення так званих «правоохоронних операцій» для захисту від таких нападів і закликав до більш активної участі місцевих українських громадян у «правоохоронних процесах», відкрито заохочуючи колабораціоністів та інформаторів на захоплених територіях.

В ISW підсумовують: Путін використовував поняття «тероризм» і загрози внутрішній безпеці Росії для виправдання внутрішніх репресій і, ймовірно, створює умови для подальших репресій, а також репресій з боку так званих «правоохоронних органів» на окупованих територіях, використовуючи подібні формулювання.

Президент країни-агресора намагався зобразити Росію як поважну світову державу на тлі того, що китайські офіційні особи применшують тісні відносини з РФ.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *