ОСТАННІ НОВИНИ

Для контрнаступу Україні потрібні важка техніка та підготовлені резерви, – Резніков

Анастасія Диняк

|

Міністр оборони України Олексій поінформував європейських партнерів про поточний стан ситуації на передовій, зокрема на північному, східному та південному напрямках, та розповів, чого не вистачає для ефективного контрнаступу. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони.

Так, 30 березня Олексій Резніков провів зустріч із делегацією Комітету Європейського Союзу з питань політики та безпеки на чолі із Головою Комітету пані Дельфіною Пронк.

Зокрема, міністр акцентував увагу на наданні допомоги Силам оборони України з боку ЄС і професійній підготовці українських військовослужбовців за кордоном.

«Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Проте ми готуємось до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні, насамперед, важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені у проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдата до колективних навчань підрозділів бригадного рівня», – наголосив Резніков.

Міністр оборони наголосив, що майбутній Вільнюський саміт НАТО має засвідчити, що Україна є не лише надійним партнером Альянсу, а й країною, яка добре вивчила російського агресора і вміє воювати проти нього.

«Головною загрозою для НАТО є Росія. І лише Україна на практиці знає, як боротися з ворогом всього цивілізованого світу. Тож набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі – є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної безпекової архітектури», – зазначив Резніков.

Він також зазначив, що питанню постачання зброї та її обліку приділяється дуже прискіплива увага в Міноборони та ЗСУ. Резніков ознайомив іноземних гостей із запровадженою в Міністерстві оборони логістичною програмою LOGFAS, якою користуються всі члени НАТО, і яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги.

Представники ЄС висловили слова підтримки Україні на шляху досягнення перемоги над країною-агресором.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *