На старті кваліфікації Євро-2024 Україна програла Англії

Анастасія Диняк

|

З рахунком 0:2 збірна України програла команді Англії у кваліфікації Євро-2024 з футболу. Про це пише Суспільне.

Так, Україна пропускала перший ігровий день у відбірковій групі C, у той час як Англія вже встигла перемогти Італію з рахунком 2:1.

Зазначається, що матч проти Англії став дебютним на чолі національної збірної для Руслана Ротаня. Чинний тренер української «молодіжки» замінив на посаді Олександра Петракова перед грою з Англією.

Україна та Англія проводили другий очний матч за менш ніж два роки: командам доводилося зустрічатися у чвертьфіналі Євро-2020, коли збірна «Трьох левів» завдала українцям розгромної поразки з рахунком 4:0.

На 37-й хвилині матчу забив гол новоспечений рекордсмен збірної Англії Гаррі Кейн. Ще за три хвилини рахунок було подвоєно силами Букайо Сака.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.