ОСТАННІ НОВИНИ

9 причин купити кондиціонер Olmo

Омелян Шевчук

|

Кондиціонер Olmo – це лінійка побутових кондиціонерів, вироблених китайською компанією Olimpia Splendid. Виробник співпрацює з провідними японськими корпораціями, тому в кліматичній техніці Olmo встановлені компресори таких брендів як Toshiba, NEC, Matsushita, а також використовуються сучасні розробки для більшого комфорту користувачів. Компанія ретельно стежить за якістю та проводить тестування продукції перед її відправленням з виробництва.

Основні характеристики

Асортименти кондиціонерів Олмо представлені моделями, які підійдуть для дому, квартири або офісу. Вони мають такі особливості:

1. Потужність – від 2,6 до 8,5 кВт, тобто дана кліматична техніка може встановлюватись у приміщеннях від 25 до 85 кв. м.

2. Типи кондиціонерів: настінні, підлогові, касетні та канальні варіанти. Ви зможете легко підібрати найбільш слушний для вас варіант.

3. Режими роботи: охолодження, обігрів, вентиляція та осушення повітря.

4. Додаткові опції: таймер 24/12 годин, автоматичне регулювання температури, сенсорний дисплей.

Усередині кондиціонерів Olmo встановлений інверторний компресор, який, на відміну від звичайного, працює більш ефективно та економічно. Також моделі з таким типом компресора мають досить низький рівень шуму, не створюючи дискомфорту під час роботи.

Чому варто купити кондиціонер Olmo

Разом зі спеціалістами Stylus ми виділили 9 переваг даного бренду кліматичної техніки.

Технологія Smart Flow

У режимі охолодження холодне повітря циркулює вздовж стелі, що дозволяє більш ефективно знижувати температуру в кімнаті. Під час обігріву приміщення тепло спрямоване практично вертикально вниз. Така технологія не створює дискомфорту для людини та досить швидко забезпечує заданий температурний режим.

Захист Golden Flash

Спеціальне покриття теплообмінника Golden Flash запобігає появі корозії, тим самим продовжуючи термін служби пристрою. Ця опція особливо актуальна в регіонах із підвищеною вологістю і в місцях, де рівень солі, піску та інших забруднювальних речовин вищий за норму. Це покриття наноситься на теплообмінник як внутрішнього, так і зовнішнього блоків.

Режим Magic Sleep

Кондиціонер «Олмо» може працювати і вночі, для цього розроблено опцію «Сон». Залежно від режиму – обігріву чи охолодження – пристрій самостійно підбирає оптимальну температуру, а також знижує швидкість вентилятора для максимального комфорту.

Широкий робочий діапазон

Кліматична техніка Olmo відрізняється універсальністю: її можна використовувати не тільки в спеку або в міжсезоння, але і взимку при температурі до -15 градусів. Максимальний показник становить 43 градуси.

Функція I feel

У пульті дистанційного керування знаходиться датчик, який вимірює температуру, тому повітря у приміщенні охолоджуватиметься або нагріватиметься рівномірно.

Eco Security

Виробник використовує для своєї продукції хладогент R410a. Він абсолютно безпечний для людини, а також не руйнує озоновий шар, дбаючи про екологію.

Опція Clean Inside

Ця технологія створена для вашого здоров’я та безпеки. Деякий час після вимкнення кондиціонер продовжує працювати. Це необхідно для просушування внутрішніх деталей та фільтрів, щоб уникнути появи цвілі, грибків та бактерій.

Технологія Smart Defrost

Опція «Розумного розморожування» включається, коли за вікном температура становить +5 градусів і нижче. Після старту кондиціонер «прогрівається» – працює зовнішній блок без увімкнення вентилятора у зовнішній частині спліт-системи. Через 5-10 хвилин пристрій починає обігрівати приміщення.

Висока енергоефективність

Крім того, що інверторні кондиціонери власними силами споживають менше електроенергії, ніж звичайні, завдяки плавній роботі без стрибків потужності, енергоспоживання кліматичної техніки Олмо отримало клас А і вище.

Переваги кондиціонерів Olmo спрямовані на економне та екологічне споживання, створюючи при цьому максимальний комфорт для користувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *