ОСТАННІ НОВИНИ

Олександр Сирський: «Актуальність утримання Бахмута лише зростає»

Ольга Денисяка

|

Командувач Сухопутних військ Збройних сил Олександр Сирський про те, що актуальність утримання Бахмута постійно тільки зростає:

«Кожен день оборони міста дозволяє нам виграти час для підготовки резервів і підготуватися до майбутніх наступальних операцій. У той же час у боях за цю фортецю ворог втрачає найбільш підготовлену і боєздатну частину свого війська- штурмові загони Вагнера.

Заяви Пригожина в черговий раз підтверджують, що після захоплення вагнерівцями БАХМУТА у противника будуть розв’язані руки і він зможе розпочати широкомасштабний наступ із застосуванням армійських і десантних частин на бойовій техніці.

Це ще раз доводить дуже важливу роль Бахмута в загальній системі оборони нашого угруповання. Тисячі ворогів, які загинули при штурмі міста – тому яскраве підтвердження. Пишаюся мужністю та героїзмом наших воїнів, які своєю стійкістю зривають плани агресора.

Кожен день стійкого опору дає нам дорогоцінний час для зменшення наступальних потужностей ворога».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *