ОСТАННІ НОВИНИ

01.03.2023
13:32

Україна наближається до відкриттям українського офісу Міжнародного кримінального суду

Андрій Котенський

|

До України прибув прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан. Україна наближається до відкриття українського офісу Міжнародного кримінального суду. Вже є дієва співпраця в Україні Міжнародного кримінального суду й Офісу Генерального прокурора. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За словами президента, особливу увагу приділять геноцидним злочинам росіян, а також депортації наших людей, зокрема, українських дітей.

«З візитом у нашій державі перебуває прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан. Це інституція й особистість, які, безперечно, відіграють історичну роль у притягненні до відповідальності російських злочинців. Геноцидна політика Росії проти нашого народу обов’язково матиме невідворотні юридичні наслідки для всіх, хто задумав, затвердив і реалізовує таку політику. І я хочу наголосити: йдеться не лише про виконавців, а й про вище політичне та військове керівництво держави-терориста. Ми говорили про це з Карімом Ханом під час зустрічі в Києві – повідомив Вололимир Зеленський.

На переконання Президента України, дати відповідь на російські злочини в умовах цієї агресії саме в площині верховенства права й саме силою міжнародного суду – це те, що буде однією з гарантій довготривалої майбутньої безпеки як українців, так і інших народів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *