Борчиня зі Львова перемогла на рейтинговому турнірі в Єгипті

Анастасія Диняк

|

Львів’янка Юлія Ткач стала переможницею на рейтинговому турнірі з боротьби в Александрії в Єгипті. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Так, Юлія виступала у ваговій категорії до 59 кг і стала переможницею турніру, у фіналі поборовши діючу чемпіонку світу та Європи у цій ваговій категорії молдованку Анастасію Нічіту.

Юля Ткач розпочинала турнір з чвертьфіналу, де перемогла представницю Казахстану, а у півфіналі не залишила шансів китаянці.

«Дуже рада гарному виступу. У фіналі перемогла діючу чемпіонку світу та Європи. Після турніру в Єгипті буду готуватися уже до чемпіонату Європи», – зазначила спортсменка.

Алла Белінська, яка з січня 2023 року виступає за Львівську область, стала бронзовою призеркою цього турніру у вазі до 68 кг. У сутичці за бронзу Алла перемогла чешку Аделу Ганзлічкову.

Оксана Лівач на цьому турнірі посіла підсумкове 5-те місце. У сутичці за бронзу Оксана поступилася представниці Китаю.

Загалом представниці України на цьому турнірі вибороли сім медалей.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.