ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться унікальний концерт, присвячений Володимирові Івасюку

Омелян Шевчук

|

«Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас», «Два перстені» – пісні Володимира Івасюка зараз знає, мабуть, кожен. До дня народження легендарного композитора, співака та поета, відомі українські музиканти підготували ексклюзивний проект – «Івасюк. Відомий і невідомий!». Унікальна подія відбудеться 16 березня у Львівській національній філармонії, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Уродженець Буковини Володимир Івасюк у другій половині 1960-х став зачинателем нової вітчизняної естради, а його твори і до сьогодні є одними серед найпопулярніших українських пісень усіх часів. Хоч прожив він  усього 30 років, але встиг написати 107 пісень і 53 інструментальні твори. А ще писав музичний супровід до спектаклів.

У день народження композитора на сцені Львівської філармонії виступлять кращі голоси  Львова – SHUMEI,  Зіновій Карач, Марія Стоколяс, Fiji Band, Jazz Combo та Симфонічний оркестр Музичної академії імені Лисенка!

“Запрошуємо на незабутній вечір улюблених пісень Володимира Івасюка, чимало з яких вже стали народними. І нехай пісня буде поміж Нас!” – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Початок заходу о 19:00. Квитки за посиланням: soldout.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *