На Чемпіонаті Європи львів’янка здобула «срібло» з карате

Анастасія Диняк

|

Львів’янка Юлія Крот стала срібною призеркою з карате серед кадетів, юніорів та молоді на Чемпіонаті Європи У Ларнаці (Кіпр). Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Юлія Крот виступає у категорії юніорки (куміте, U-18, + 66 кг). Тренують дівчину Антон Нікулін та Денис Копитко.

У фіналі змагань вихованка спортивного клубу «Юніон» мінімально поступилася спортсменці з Італії – 0:1.

Близьким до медалі був ще один вихованець спортивного клубу Максим Стеців (куміте, кадети, до 52 кг). У бронзовому фіналі Максим мінімально поступився представнику Чехії. Тренують Максима Стеціва Ілля Нікулін і Віталій Кульба.