ОСТАННІ НОВИНИ

Деніел Ганссон у Львові виступить з оркестром Луганської філармонії

Анастасія Безейко

|

У неділю, 29 січня о 19:00, у Львівському органному залі відбудеться симфонічний концерт «Легенди Швеції» за участі шведського дириґента Деніела Ганссона та симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Про це повідомляють організатори заходу.

У програмі — твори шведських композиторів: «Верламська рапсодія» Курта Аттерберга, «Шведська рапсодія» Хуго Альфвена та «Симфонічні варіації» Гуннара де Фрумері.

Дириґент Деніел Ганссон — музичний директор Університету Мальме та художній керівник оркестру, хору та ансамблю SYD університету Мальме. Педагог, є запрошеним професором дириґування у Львівській музичній академії. Окрім проведення низки курсів і семінарів він постійно працює над тим, щоб зробити музичну освіту максимально інклюзивною для всіх вікових груп.

 «Я давно мріяв про таку програму з музикою шведських легенд і казок.  Думаю, що в Україні є багато фольклорних історій, які дуже схожі з нашими, ця спільна традиція єднає нас», — каже дириґент Деніел Ганссон.

Музичним творцем вечора стане оркестр Луганської обласної філармонії, яка з початку повномасштабного вторгнення була релокована до Львова і знайшла свій прихисток у Львівському органному залі. Музиканти вже добре відомі та шановані у колах львівської публіки, не раз дарували чудову симфонічну та камерну музику. Цей концерт — не виключення.

«Я чув багато хорошого про цих музикантів. Це оркестр героїв!», — додав Ганссон.

Цього разу, окрім концерту, Деніел також проведе майстер-клас для Львівського муніципального хору «Гомін», який нещодавно приєднали до Органного залу.

Докладніше про цю та інші події можна дізнатися на сайті Органного залу.

Квитки можна придбати за посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *