ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові померла молода журналістка Христина Горобець

Андрій Котенський

|

У Львові на 33-му році життя померла журналістка, редакторка стрічки новин «Новинарні» Христина Горобець. Про смерть співробітниці повідомила редакція видання.

Життя Христини Горобець обірвала хвороба.

«Редакція «Новинарні» вражена трагічною звісткою… Кілька місяців Христина боролася з підступною важкою хворобою, але 10 січня її серце зупинилося. Шок. Сум. Христина Горобець працювала в нашій редакції з жовтня 2018 року», – йдеться у повідомденні.

Христина Горобець була фаховим журналістом та філологом, вона закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (2011), Інститут післядипломної освіти ЛНУ (2015). Після вишів працювала літредактором газети «Львівщина», львівським власкором «Голосу України» та «Урядового кур’єра».

«Ерудована, відповідальна, патріотична і комунікабельна, Христина була нам хорошим товаришем та тим надійним тилом, на який можна опертися. Христина померла не від війни, але важко її переживаючи і працюючи на перемогу на ділянці інформаційного фронту. Читачам залишаються майже 20 тисяч новин і статей від Христини», – йдеться у повідомленні колег.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та всім, хто знав  Христину.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *