Російські окупанти на захоплених територіях України посилюють тиск на місцеве населення. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу за 6 січня.
Так, у Старобільську Луганської області рашисти посилили адміністративний та контррозвідувальний режими. Вони взялись за місцевих жителів, адже підозрюють їх у співпраці зі ЗСУ, які ефективно б’ють по ворожих цілях у місті.
«Окупанти перевіряють мобільні телефони місцевих жителів. Особливу увагу приділяють особам, у яких є номери абонентів українських операторів зв’язку», – кажуть у Генштабі.
У Каховці, що на Херсонщині, загарбники намагаються заборонити обіг гривні, проводять рейди торговельними точками та погрожують вилученням не лише готівки, а й товару, якщо виявлять українські гроші.
Крім того, відомо, що з 1 січня у Донецьку окупанти почали збір інформації про громадян 2006 року народження, тобто тих, хто досяг 17 років, для постановки на військовий облік.
Нагадаємо, напередодні заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявляла про посилення тиску на українців на окупованих росіянами територіях. Вони спеціально обстрілюють прифронтові населені пункти, аби примусити людей виїхати в РФ, проводять примусову паспортизацію і «перепис населення», аби виявити наявність у місцевих родичів у Росії.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталя Дуляба