Нагородами відзначили викладачів, працівників вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти Львівщини, які воюють на фронті. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради.
Так, 22 грудня захисників з освітньої сери Львівщини відзначили нагородами. Голова Львівської облради Ірина Гримак подякувала освітянам за їх силу духу та незламність.
«Освітяни – це ті люди, яким не притаманно тримати в руках автомат, адже їх зброя – знання, вони виховують, вкладають душу і серце у наше майбутнє – наших дітей. Але цей рік змінив життях більшості українців, і частина працівників освітніх закладів одягнули військову форму, вони воюють, щоб наші діти жили у вільній, сильній, європейській українській державі, яка ніколи не буде стояти на колінах», – наголосила вона.
Також діти-пластуни передали присутнім Вифлеємський вогонь миру.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Анастасія Диняк