ОСТАННІ НОВИНИ

Віталій Шабунін: «Зеленському вартувало би привести власних бояр до тями»

Андрій Котенський

|

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін про руйнування довіри до дій влади окремими людьми із команди Президента України Володимира Зеленського:

«Довіра між владою і народом є критичною для перемоги. Будь-які дії посадовців, що таку довіру руйнують – є близькими до державної зради. Будучи генієм комунікацій, Зеленський добре це розуміє.

Мені шкода відволікати увагу президента від критичних міжнародних комунікацій. Проте дії окремих його людей руйнують довіру, для побудови якої він так багато зробив під час війни.

Довіра вмирає, коли генпрокурор Костін, наплювавши на закон, блокує розслідування «дарування» 14-ти млн грн нардепці від «слуг».

І не важливо, що ми через Антикорсуд все одно змусили генпрокурора зареєструвати провадження. Факт того, що Костін відмазував «слугу народу», вже вдарив по довірі до влади.

Та сама історія з головою Дніпропетровської ОВА, який вже під час війни злив 1,5 млрд грн фірмі своєї дуже-дуже близької подружки – фітнес-тренерки…

Та сама історія з позашляховиком від General Motors, який мав би воювати, а не возити пʼяту точку заступника голови ОП. Тим більше, що грошей на авто в Кирила Тимошенка більше ніж вистачає.

І таких історій починає вилазити все більше. Кілька чергових стануть публічними найближчим часом.

Частина політиків вирішили, що війну вже виграно і можна чудити, як раніше. Ні, війну не виграно. І виграти її без довіри між владою та народом майже неможливо.

Саме через це Зеленському вартувало би привести власних бояр до тями. На цьому етапі нехай просто беруть приклад з нього.

І, до речі, шановні політики, після перемоги чудити, як раніше, теж буде не прийнятно».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *