ОСТАННІ НОВИНИ

Щоб сезон застуди та грипу не вдарив по вашому гаманцю, «Є Знижки»!, – найбільша мережа аптек «Подорожник»

Омелян Шевчук

|

Найбільша мережа аптек “Подорожник”** продовжує щомісячний проєкт «Є ЗНИЖКИ» та пропонує найнеобхідніші препарати на осінній період зі знижкою до -30%

У скрутні часи допомога одне одному стає найважливішим фактором. Тому мережа аптек «Подорожник» намагається підтримати українців, надаючи можливість купувати ліки зі знижкою. Заради цього було впроваджено проєкт «Є ЗНИЖКИ», де перелік акційних продуктів змінюється щомісяця.

«Кожен заслуговує на те, щоб бути здоровим, тому ми знижуємо ціни на найнеобхідніший аптечний асортимент, – пояснює Ольга Гречко, керівник відділу зовнішніх комунікацій аптек «Подорожник». – Лідери фармацевтичного ринку підтримують мережу аптек «Подорожник», надаючи знижки на ліки, медичні вироби, засоби гігієни, дитячі товари та багато іншого».

Багато українців за останні місяці вже встигли скористатися пропозицією від аптек «Подорожник» та купували протягом останніх місяців аптечні препарати та супутні товари за вигідними цінами.

Наразі розпочався новий акційний період, котрий триватиме протягом жовтня. У цей період, як правило, загострюються різноманітні епідемії та застуди. Тому «Подорожник» пропонує зі знижкою цілу низку препаратів, які допоможуть побороти симптоми осінніх захворювань та зміцнити імунітет. Наприклад, серед інших, зараз діє знижка на Аміцитрон при грипі та застуді.

(Натисніть для збільшення)

Крім того, ціну знижено на ряд знеболювальних препаратів та засобів, серед яких є Вольтарен знеболюючий протизапальний. Тож, гарна можливість взяти собі упаковку про запас, поки діє акційна пропозиція. До домашньої аптечки можна заздалегідь взяти ще й Алмагель® Проти печії – на нього ціна зараз теж знижена.

Також діють знижки на дитяче харчування, різноманітні гігієнічні товари, знеболювальні та інші препарати.

Крім того, в проєкті «Є ЗНИЖКИ» представлено товари ТМ Баум Фарм: ВітІмун,  Єврофаст,  Живозан. Від кожної проданої упаковки яких відраховується по 3 грн на проєкт «AMBULANCE для ЗСУ», ці гроші перераховуються на закупку карет швидкої допомоги для медичних сил Збройних Сил України. За період проєкту аптеки «Подорожник» вже передали 18 карет швидкої допомоги, які щодня рятують життя наших Захисників.

Шукайте детальну інформацію про перелік товарів, що беруть участь у проєкті, рівень знижок на нашому сайті podorozhnyk.com або питайте у фармацевтів!

Тільки разом ми сильні! Завітайте до аптеки «Подорожник» та заощаджуйте розумно навіть у турбулентні часи!

Довідка та резервування 067 500 51 51

viber-чат 067 798 26 46

Акція діє з 1.10 до 31.10.2022 на визначений̆ перелік товарів вказаних ТМ у мережі аптек “Подорожник” або до закінчення товарних запасів на території̈ України за умови наявності Товару в аптечному закладі. Відповідальність за якість товару несе Виробник. Перелік акційних товарів, вартість та наявність акційного товару в конкретній̆ аптеці уточнюйте у фармацевтів.

Під “Спеціальний проєкт “Є знижки” мається на увазі можливість придбання товару за зниженою ціною відповідно до Переліку. Конкретний розмір знижки розраховується відповідно до Переліку, виходячи з роздрібної ціни товару, яка діє у точці продажу в момент придбання.

** Під «Мережа аптек Подорожник» слід розуміти аптечні заклади групи компаній (корпорації) “Подорожник”, що є найбільшою мережею аптек України за кількістю аптечних закладів станом на 01.02.2022 за даними експертно-аналітичного дослідження, проведеного на замовлення ТОВ «КЛІКІС»

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *