ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили сучасну тенісну школу LEOLAND

Омелян Шевчук

|

У Львові розпочала роботу професійна тенісна школа LEOLAND, аналогів якій немає в Україні. Тренувальний простір, що має 6 сучасних кортів, розташований на території палацу спорту «Україна», на вул. Мельника, 18. Восени тут почне роботу один з найбільших в Україні спортивно-розважальних комплексів для дітей та дорослих LEOLAND.

Тенісні корти LEOLAND укомплектовані необхідним обладнанням,  то ж за якістю вони не поступаються європейським центрам, а у деяких моментах навіть перевершують їх. Наприклад, корти LEOLAND закритого типу, тому мають потужну систему кондиціонування, що робить їх комфортними для тренувань у будь-яку пору року, незважаючи на погодні умови. Та, мабуть, найбільша перевага нового тенісного центру у Львові – це якісне п’ятишарове покриття «хард», що виконане за стандартами ITF.  «Хард» – найпопулярніший у сучасному тенісі.

У школі працюють тренери із міжнародним досвідом, які сертифіковані GPTCA (Global Professional Tennis Coach Association) та ITF (Міжнародна федерація тенісу). Вони проводять тренування за методикою ITF Play&Stay. Тут вже розпочалися персональні та спліт заняття, невдовзі стартують групові тренування, записатися на які можна вже зараз. Також є можливість орендувати корти.

Кваліфіковані тренери, сучасний менеджмент, методичний супровід навчальних програм, – все це робить тенісну школу LEOLAND головним осередком професійного тенісу у Львові та надає шанс любителям тенісу навчитися чи вдосконалити техніку, а професіоналам – побудувати блискучу кар’єру у престижному виді спорту. Тут також подбали про безпеку: на території комплексу облаштоване власне бомбосховище.

Дізнатися подробиці можна за телефоном: +380322880275

Або на сайті тенісної школи LEOLAND.

Також можна слідкуйте за новинами LEOLAND у соцмережах Facebook та Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *