ОСТАННІ НОВИНИ

Окупанти не можуть вирахувати, звідки отримують постійні «прильоти»

Наталя Дуляба

|

російський окупант нарікає, що ЗСУ постійно обстрілюють позиції його підрозділу, знищують техніку. Самі загарбники натомість навіть не можуть вирахувати, куди ж їм потрібно відкривати вогонь у відповідь. Про це йдеться у телефонній розмові, яку перехопила й оприлюднила СБУ.

Вояка армії рф, розмовляючи зі своєю дружиною, скаржиться, що Збройні Сили України завдяки сучасному озброєнню постійно обстрілюють їхні позиції і знищують техніку. Окупанти зі свого боку навіть не можуть зрозуміти, звідки їм «прилітає», аби стріляти у відповідь.

«Они сидят, кофе пьют, кнопочки нажимают и тебя прооосто закидывают снарядами. А ты мечешься, как дол*оеб. У нас уже тут столько танков сожгли, столько техники… А наши дол*оебы даже попасть не могут в них, вычислить не могут», – каже він.

Дружина окупанта радить йому стріляти з танка, але той відразу виправляє її уявлення про сучасну війну: «Да x*ли… они начинают бить тебя за 3-4 километра. Куда ты танком стрельнешь?».

Також загарбник нарікає й на втрати серед військових, що вже позначилось на здатності ефективно вести бій: «Специалистов нет, они х*ярят! Уже, наверное, вагонов 20 снарядов у*бали в никуда».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.