ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові забудовник закопує сміття в парку, – Зубач

Ольга Денисяка

|

Забудовник, який будує житловий комплекс «Леополь Таун» на вулиці Стрийській у Львові, викидає та закопує сміття в міському парку. Про це повідомив у Facebook заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач.

За словами Любомира Зубача, на території житлового комплексу «Леополь Таун» сміття викидають просто під вікнами будинків, а також – в міському парку Архангела Миїхала, ламаючи при цьому дерева.

«Вулиця Стрийська. ЖК «Леополь Таун». Гори будівельного сміття – просто під вікнами мешканців комплексу. Утім найгірше, що весь цей мотлох компанія закопує в ями на території міського парку Архангела Миїхала по сусідству. При цьому нещадно ламають дерева і кущі», – заявив Зубач.

Також заступник міського голови з питань містобудування зазначив, що це триває вже довгий час і забудовник не раз отримував зауваження від комунальників.

«Це триває не день і не два. Було і не одне зауваження від міських комунальників. Тому змушений публічно звернутися до цього забудовника: зробіть насамперед послугу мешканцям своїх будинків, ну і містові заодно – припиніть діяти по-варварськи, приберіть свої Авгієві стайні. Наголошу неприйнятний варіант – копати ями на території міського парку й у них загортати сміття. Це непорядно, неконструктивно, а ще за це передбачена відповідальність», – зауважив Зубач.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Facebook/Любомир Зубач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *