ОСТАННІ НОВИНИ

Георгій Зантарая: «Якщо російських дзюдоїстів допустять до турнірів, я відмовлюсь від усіх своїх титулів»

Наталя Дуляба

|

Заслужений майстер спорту України, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая про те, що спорт не може бути поза політикою, тому допуск росіян до змагань під нейтральним прапором є неприпустимий:

«Щойно побачив на офіційному сайті Міжнародної федерації дзюдо, що спортсмени з росії зареєструвались в турнірі в Улан-Баторі і зможуть взяти участь під нейтральним статусом кандидата (під прапором Федерації).

Я вже писав, що спорт не може стояти осторонь політичних питань, особливо якщо мова йде про війну. Саме тому я хочу зробити таке важливе для мене повідомлення: якщо російським спортсменам таки дозволять брати участь в турнірі, я офіційно відмовлюсь від усіх свої титулів та звання чемпіона світу!

Мені дуже прикро, що моя улюблена спортивна федерація, яка завжди наголошує на таких цінностях як мир, єднання та дружба, зараз пасивно підтримує війну в Україні. Я не буду стояти осторонь, я хочу щоб всі знали, що поки ви реєструєтесь на турнір, в Україні щодня вмирають сотні людей, ще тисячі живуть під щоденними обстрілами та вибухами.

Я хочу запевнити, що Україна не братиме участь в турнірі, якщо представники росії будуть до нього допущені навіть під прапором Федерації.

Для мене надважливо, щоб спорт, яким я займаюсь все життя і його головні представники були на боці України – країни, де я виріс, жив, працюю, країни, яка зараз не може повноцінно функціонувати через війну, яку розпочала росія. Слава Україні!».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *