ОСТАННІ НОВИНИ

Андрій Любка: «Люди з ТрО заслуговують поваги й подяки, а не мемчиків і підколів»

Андрій Котенський

|

Український письменник Андрій Любка про безглузді закиди, що у Територіальних оборонах на заході України краще спорядження, ніж у бійців на передовій:

«Муляє мені трохи ставлення соцмереж до ТрО, особливо до загонів територіальної оборони західних областей. У більшості своїй ці загони тепер на фронті на півдні й сході країни.

Але потік мемчиків про те, що вони розслабляються й тільки роблять селфі з автоматами, чомусь продовжується. Як і абсолютно тупі закиди, буцімто в ТрО краще спорядження, ніж у бійців на передку.

Так ось, друзі, люди масово записалися в ТрО ще до початку війни, бо були готовими стати на захист України й свого рідного краю. Після початку повномасштабного наступу кількість добровольців, які пішли записуватися в ТрО, зросла в геометричній прогресії.

Це люди, які переважно не мали раніше військового досвіду, а в цивільному житті були успішними й заможними, фактично лідерами в своїх містах і районах. Значну частину спорядження і навіть форму вони взагалі купили за власні гроші. А потім підписали контракти із ЗСУ й тепер перебувають у найгарячіших точках.

Я бачу тут привід для поваги й подяки, а не для мемчиків і підколок. Для чого знецінювати мужній вчинок цивільних людей, які взяли в руки зброю в найкритичніший для держави момент?

Чесно кажучи, якщо в людини є час створювати фотомеми й поширювати жартики про ТрО, то це більше говорить про саму цю людину і її реальний вклад у перемогу, а не про ТрО.

Не знецінюйте сьогодні нікого, навпаки – хваліть, допомагайте бодай добрим словом, усім нам потрібна підтримка».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.