Пікніки і каша з кави: як російські окупанти жили в Чорнобильській зоні

Ольга Денисяка

|

Українські прикордонники почали обстежувати звільнені території і розповіли, що під час перебування в Чорнобильській зоні окупанти жили в покинутих будинках та влаштовували пікніки та зараженій території. Також росіяни намагались зварити в казані кашу з кавових зерен. Про це йдеться у Facebook Державної прикордонної служби України.

Зараз охоронці кордону у складі Сил оборони обстежують територію, звідки захисники України вже вигнали загарбників. Прикордонники кажуть, що російські окупанти проживали у закинутих ще у 1986 році хатинах та влаштовували пікніки на радіоактивно зараженій території.

Як повідомляють у ДПСУ, харчувалися росіяни не лише сухпайками, але й награбованими харчами. Багато з продуктів окупанти, ймовірно, вперше побачили в Україні, адже намагалися зварити кашу з кавових зерен.

«У Чорнобильській зоні прикордонники переконалися, що орки справді добряче закопувалися у Рудому лісі…Як гадаєте, це на них так радіація вплинула чи притаманна загарбникам розумова відсталість?», – запитують прикордонники.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Facebook/ДПСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.