ОСТАННІ НОВИНИ

Строковикам виплачуватимуть додаткові 30 тис. грн в час війни

Оксана Попович

|

Військовослужбовцям строкової служби у період дії воєнного стану доплачуватимуть 30 тисяч гривень на місяць. Про це йдеться в урядовій постанові.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови від 28 лютого 2022 року № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану», якими виключив обмеження щодо виплати військовослужбовцям строкової служби на період дії воєнного стану додаткової винагороди 30 000 гривень щомісячно».

Відтак в умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським буде виплачуватися додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн у розрахунку на місяць.

Водночас сім’ям українських військовослужбовців, які загинули у цій війні, буде виплачуватися одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподілятиметься рівними частками на всіх отримувачів.

Раніше повідомлялося, що Президент Володимир Зеленський пообіцяв військовослужбовцям, задіяним в збройному відбитті російської навали, по 100 тисяч гривень зарплати в місяць. Такий розмір винагороди вони мають отримувати до закінчення війни.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.