ОСТАННІ НОВИНИ

Освітяни Львівщини вийдуть на пікет: що вимагають

Ольга Денисяка

|

У вівторок, 21 грудня, освітяни пікетуватимуть сесію Львівської обласної ради з вимогою забезпечити належне фінансування освіти області. Про це йдеться у Facebook Об’єднання профспілок Львівщини.

Освітяни заявляють, що 17 грудня бюджетна комісія ЛОР схвалила зміни, які передбачають зменшення фінансування закладів освіти, що перебувають в обласному підпорядкуванні, на 267 млн грн.

«Зменшення фінансування стане катастрофічним для закладів освіти – неминуче призведе до скорочення працівників, зменшення їх заробітної плати, погіршення умова праці та можливих проблем з постачанням і оплатою за енергоносії», – йдеться в повідомленні.

В об’єднанні профспілок вимагають провести позачергове засідання бюджетної комісії ЛОР, на якому розглянути питання про повернення 267 млн грн у проєкт бюджету Львівщини на 2022 рік на видатки для закладів освіти. Також винести на сесію ЛОР проєкт рішення «Про обласний бюджет Львівської області на 2022 рік» в обсягах видатків для закладів освіти не менше, що передували рішенню бюджетної комісії 17 грудня 2021 року.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.