ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні зареєстрували нові «інноваційні ліки» проти туберкульозу

Ольга Денисяка

|

В Україні зареєстрували препарат «Претоманід», який вважають інноваційним у лікуванні тяжких форм туберкульозу. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Застосування нового препарату показано в інноваційному режимі BPаL в умовах операційних досліджень, коли замість 4-5 сильнодіючих ліків застосовується три препарати і з більш коротким терміном прийому.

Зазначається, що медпрепарат «подарує надію тим пацієнтам, які мали низькі шанси на одужання саме через недієвість вже існуючих препаратів проти важких форм туберкульозу».

Україна є 5-ю країною в світі, яка надала дозвіл на використання «Претоманіду» регулюючими органами.

Реклама партнерів

Нагадаємо, що у серпні 2020 року  FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (США)) схвалило застосування нового протитуберкульозного препарату «Претоманід» для лікування туберкульозу з широкою стійкістю до лікування, а також випадків невдачі лікування мультирезистентного туберкульозу. ДП «Медзакупівлі України» закупило цей препарат на початку вересня 2021 року.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.