ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові лікарі врятували жінку з рідкісною вагітністю

Вероніка Рой

|

Медики Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті успішно прооперували жінку, в якої виявили рідкісну яєчникову вагітність. Такі випадки трапляються вкрай рідко та несуть загрозу життю вагітної. Про це на своїй сторінці у Facebook завідувачка гінекологічного відділення лікарні Людмила Ткачук.

За її словами, яєчникова вагітність – це дуже рідкісний випадок. Поставити цей діагноз можна тільки на експертному ультразвуковому апараті, тому що така вагітність, як і нормальна маткова, мають однакові симптоми.

«Працюємо в гінекології більше 20 років, таке бачимо вперше! 1 раз на 10 000 зустрічається яєчникова вагітність, коли плідне яйце не імплантувалося в матку, а залишилося в яєчнику. Поставити цей діагноз можна тільки на експертному ультразвуковому апараті, тому що така вагітність, як і нормальна маткова, мають однакові симптоми: затримку місячних, зміну смакових та нюхових відчуттів, нудоту та інше. Тільки закінчення даної вагітності не радісна подія, а загроза для життя жінки! Така вагітність, як правило, переривається до 6-7 тижнів і супроводжується розривом яєчника та масивною кровотечею з геморагічним шоком», – розповідає медик.

Реклама партнерів

Людмила Ткачук зауважує, що жінку вчасно привезли до лікарні та прооперували.

«Нашій пацієнтці повезло! Вона народилася в сорочці, тому що декілька годин і яєчник міг би розірватися, жінку могли б не встигнути довезти до лікарні з району. Завдяки вчасно поставленому, грізному діагнозу на УЗД, ми благополучно прооперували жінку лапароскопічно (хірургія одного дня) без крововтрати і розрізів, на 2 добу жінка щаслива пішла додому», –  додала вона.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Людмила Ткачук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.