ОСТАННІ НОВИНИ

МФО Ukrpozyka: гроші в борг без проблем

Омелян Шевчук

|

Багатьом людям хочеться ні в чому собі не відмовляти і потурати примхам, а також просто насолоджуватися життям. Зазвичай, без фінансів важко скористатися можливостями сучасного світу, адже все має свою ціну. Окрім того, нерідко виникають ситуації, коли з’являється потреба в грошах через необхідність придбання певної техніки чи подарунку для родичів/друзів. Звичайно, звертатися до знайомих для отримання позики не дуже хочеться, а витрачати чимало часу на черги та бюрократичні моменти в банку й поготів. В результаті людина може впасти у розпач і отримати чималий виплеск негативних емоцій. Аби не доводити ситуацію до абсурду, рекомендується звернути увагу на МФО Ukrpozyka.

Компанія займається тим, що видає гроші в борг на карту на дуже вигідних умовах. Більш того, при першому зверненні людина має змогу отримати безвідсотковий кредит сумою до 15 тис. грн. Організація піклується про кожного клієнта, тому намагається видати своєрідний кредит довіри. Аби отримати детальну інформацію про співпрацю, громадянинові України варто перейти на офіційний сайт компанії та ознайомитися із актуальним статтями і порадами.

Переваги МФО Ukrpozyka

 • Отримати гроші можна дистанційно завдяки домашньому комп’ютеру чи мобільному телефону. Не треба витрачати цілий день на чергу в банку чи збирати велику кількість документів;
 • Зарахування необхідної суми відбувається протягом декількох хвилин після погодження заявки;
 • Аби гарантовано отримати бажані кошти, слід лишень повноцінно заповнити анкету та коректно вказати інформацію;
 • Для звернення людина повинна мати мінімальний комплект документів, мова йде про паспорт, ІНН та карту будь-якого банку України;
 • Із клієнтом обов’язково зв’яжеться оператор і задасть декілька запитань. Ця процедура не займе більше 2-3 хвилин;
 • У випадку виникнення питань та проблем, працівник компанії готовий надати допомогу та пояснити незрозумілі моменти;
 • Оформити заявку на зарахування грошей можна 24/7 у будь-який час;
 • Навіть наявність поганої кредитної історії не має значення для системи, яка погоджує кредит.

Насправді позитивних моментів у співпраці значно більше, а впевнитися у цьому може кожний. Для реєстрації на сайті слід мати мінімальний рівень комп’ютерної грамотності, тому навіть люди старшого віку зможуть без проблем пройти процедуру.

Клієнтом компанії може стати повнолітній громадянин України, який має мінімум документів, свідоме ставлення до ситуації та стабільний фінансовий дохід (компанія не змушує надавати докази працевлаштування).

Хто зазвичай стає клієнтом?

 • Студенти, яким не вистачає грошей до стипендії;
 • Працівники офісів і компаній, які хочуть відпочити емоційно, а до зарплатні ще декілька днів;
 • Молоді матусі в декреті;
 • Пенсіонери;
 • Прихильники неочікуваних подарунків;
 • Свідомі громадяни України, які чудово розуміють необхідність повернення грошей у певні часові рамки.

Якщо проігнорувати необхідність своєчасного погашення боргу, то кожного дня будуть нараховуватися відсотки, що матиме негативні наслідки на фінальну суму. Якщо ж людина виконає всі свої зобов’язання, то під час наступного звернення вона може отримати суму до 23 тис. грн. Ліміт буде збільшуватися кожного разу, тому якщо користувач планує час від часу звертатися в компанію за послугою, йому варто вчасно повертати борг і насолоджуватися всіма перевагами сервісу.

Аби вчасно зарахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії, слід скористатися Особистим кабінетом, Приват24, відповідними терміналами або банківськими касами. У випадку вибору останнього методу оплати варто взяти до уваги той факт, що зарахування відбувається протягом 2-3 робочих днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.