ОСТАННІ НОВИНИ

Хто з підприємців Львівщини зможе виплачувати кредит під 0%?

Омелян Шевчук

|

Клієнти банку ПУМБ зі Львівської області мають змогу отримати додаткову компенсацію відсотків за оформленими кредитами.

Підприємці зі Львівської області отримали змогу знизити відсоток виплати за кредитом до 0%. Така опція з кінця вересня почала діяти для клієнтів банку ПУМБ, які оформили інвестиційні кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» та створили робочі місця у регіоні.

Це стало можливим завдяки спільній програмі, підписаній між банком, Фондом розвитку підприємництва та Львівською Обласною Державною Адміністрацією.

Ініціатива покликана розширити можливості для малого та середнього бізнесу, підтримати регіональний розвиток підприємництва та сприяти збільшенню обсягів виробництва, експорту та імпортозаміщення, впровадженню інновацій та створенню робочих місць та підприємств в регіонах з метою повернення трудових мігрантів до регіонів України.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», запроваджена за ініціативи Президента України та Прем’єр-Міністра України. Отримати бізнес-кредит за її умовами сьогодні можна під 0%, 3%, 5%, 7% і 9%.

ПУМБ посідає друге місце серед найактивніших банків-учасників програми, а обсяг виданих ним коштів на підтримку підприємництва вже сягнув 6,8 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.