ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові чоловік, якому видалили 4 см трахеї, почав самостійно дихати

Аліса Белей

|

У лікарні швидкої допомоги хірурги чоловіку видалити частину трахеї, яку він ушкодив, коли на нього напали та побили. Про це йдеться на Facebook-сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Чоловік потрапив до лікарні з травмою після нападу на нього вандалів. Хірургам довелось видалити йому 4 см рубцево-зміненої трахеї, а між її здоровими частинами накласти анастомоз – тобто зшити їх.

Зі слів медиків, 34-річий пацієнт Олег, ще місяць тому не міг підняти голови та розігнути шию після складної операції. Один необережний рух міг призвести до непоправних наслідків.

Реклама партнерів

«Сьогодні Олег почуває себе значно краще і  повернувся до лікарні для проходження обстежень. Він уже дихає самостійно та підіймає голову. У нього зникла задишка.

Тепер чоловік зможе більше рухатися та згодом повернутися до свого улюбленого хобі – полювання.  Раніше він проходив за день до 15 кілометрів, полюючи із друзями», – відзначили у лікарні.

Нагадаємо, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова облаштували нову реанімацію на 30 ліжкомісць. Вона функціонуватиме на 2-му поверсі, й це буде так звана «чиста» реанімація нейрополітравми.

Зауважимо, у  лікарні швидкої допомоги тривають капітальні ремонти й реконструкції. Зокрема, зараз ремонтують діагностичне лабораторне відділення на 6-му поверсі, операційний блок на 4-му поверсі (на 10 операційних), психіатричне та гінекологічне відділення, кабінет загальної практики – сімейної медицини.

А нещодавно тут після капітального ремонту уже відкрили сучасні відділення кардіохірургії та трансплантології, операційний блок на 5-му поверсі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.