ОСТАННІ НОВИНИ

Антивакцинатори розіслали фейк від імені Львівського медуніверситету

Ольга Денисяка

|

Деякі засоби масової інформації Львівщини отримали фейкові листи ніби то від ЛНМУ ім. Данила Галицького, в яких йшлося про вигадані дослідження із вивчення вакцини Модерна, а також висновки, які в результаті були зроблені. В університеті заперечили причетність до цих листів та звернулись до правоохоронців. Про це йдеться в офіційній заяві вишу.

У виші заявили, що важають поширення такого листа намаганням дискредитувати Університет як осередок серйозних наукових розробок та досліджень, а також черговою провокацією, метою якої є збурити громаду та продовжувати розпалювати антивакцинаторські настрої.

«Офіційно заявляємо: жодних досліджень щодо Модерни чи інших офіційно зареєстрованих  вакцин проти COVID-19 наукові підрозділи університету не проводили, оскільки це не передбачено науково-дослідницькими планами нашого закладу. Відтак жодних «навколонаукових» висновків ніхто не робив та звернень в міністерство охорони здоров`я не подавав», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, в університеті наголосили, що вважають такі дії не лише провокативними, а й злочинними. З цього приводу керівництво ЛНМУ ім. Данила Галицького звернеться із заявою в департамент кіберполіції Національної поліції України та в Службу безпеки України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *