ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові чоловіку зі зламаним хребтом провели унікальну операцію

Аліса Белей

|

29-річному мешканцю Львівщини хірурги провели складну операцію із фіксації хребців та заміною одного з них на імплантат. Про це йдеться на сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова у Facebook.

Пацієнта до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова доставили швидкою у вкрай важкому стані після ДТП.

У 29-річного Івана був переламаний хребет та параліч нижніх кінцівок. Перелом другого поперекового хребця чинив сильний тиск на спинномозковий канал та спинний мозок. Також у чоловіка прогресувало послаблення м’язів нижніх кінцівок.

Медики кажуть, що без оперативного втручання чоловік не зміг би самостійно рухатися. Унікальну в історії лікарні операцію провели спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології.

«Спершу спеціалісти усунули тіло пошкодженого хребця. Далі – його замінили титановим кейджем – фрагментом, максимально наближеним за структурою до справжньої кістки. Це створило необхідні умови для зростання», – йдеться у повідомленні.

Наступний етап – скріплення титанових гвинтів і стержнів, які міцно утримують хребці. Так, було ліквідовано патологічну нерухомість та нестабільність хребців. Втручання пройшло успішно. На третій день пацієнт уже почав ходити самостійно.

Прооперований Іван уже готується до виписки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: лікарня швидкої допомоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.