ОСТАННІ НОВИНИ

Рюкзаки Upixel: сам собі дизайнер

Омелян Шевчук

|

Сьогодні чимало компаній включили у свої каталоги рюкзаки для дітей. Заплічна сумка – це зручний, укладистий, практичний варіант, що не порушує поставу свого власника та забезпечує необхідну свободу рухів. Конкуренція змушує виробників шукати нові ідеї й пропонувати оригінальні дизайнерські рішення. Так китайська компанія Uanyi Living Products Co., Ltd запустила власний креативний проєкт у рамках бренду Upixel.

Особливість рюкзака Upixel полягає у тому, що власник може оформити його за власним бажанням. Це своєрідне полотно для нанесення зображення. Рюкзаки представлені у різних серіях:

  • Face Off. Підліткові моделі для дівчаток, виконані зі штучної шкіри, у комплект входить пенал. Мають містку зовнішню кишеню, що закривається на блискавку.
  • Designer. Шкільні заплічні сумки з жорсткою спинкою й широкими лямками. У набір входить 240 пікселів. Всі варіанти виконані з нейлону, доповнені відділеннями, секціями, кишенями спеціального призначення (наприклад, для смартфона, пенала).
  • Maxi. У цю серію входять моделі для дітей та дорослих. Вони відрізняються великою місткістю. Сфера застосування – навчання, активний відпочинок, подорожі.
  • Camouflage Pink. Пропонуються варіанти з поліестеру, виконані в яскравих кольорах. Мають внутрішні роздільники, 2 бічних кишені, лямки підвищеної м’якості.
  • Classic. Ще одна підліткова серія. Для оформлення використовуються нейтральні кольори, що підходять як хлопчикам, так і дівчаткам.
  • Fliplid. Пропозиції для школярів середнього та старшого віку, а також молоді. Для цієї продукції характерне поєднання насичених відтінків жовтого й зеленого кольору.

У комплект обов’язково входять фішки-пікселі, але їхня кількість у різних серіях відрізняється (переважно 155 або 240 шт.). Більшість виробів мають жорстку ортопедичну спинку, верхню ручку-петельку для підвішування, широкі регульовані лямки. Ознайомитися з актуальних каталогом марки Юпіксель можна на сайті інтернет-магазину Панама.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.