ОСТАННІ НОВИНИ

Рудно – без води. «Львівводоканал» спробує відновити водопостачання

Андрій Котенський

|

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» візьме на себе усунення аварії та відновлення водопостачання Рудного, яке не в змозі провести КП «Теребля». Про це стало відомо за результатами засідання оперативного штабу по ситуації з водопостачанням в Рудному, повідомляє депутатка Львівської міської ради Ольга Посипанко на своїй сторінці у Facebook.

Першочергове завдання, яке прийняли на комісії за участі: чиновників Львівської міськради, головного інженера «Львівводоканалу» Анатолія Шимоняка, керівника управління НС Віктора Іваніцького, та директора КП «Теребля» Романа Малашняка, яке й забезпечує водопостачання Рудного – усунення аварії та відновлення водопостачання селища.

«1. Львівводоканал» має укласти угоду на виконання робіт з КП «Теребля» на ремонт мереж. Труба вже куплена, завтра приступають до роботи.

  1. Завтра «Львівводоканал» за участі департаменту та надзвичайників обстежують стан мереж руднівської «Тереблі».
  2. У випадку відмови КП «Теребля» від усунення аварії, збирається позачергове засідання комісії ТЕБтаНС та скеровуються матеріали в правоохоронні органи.
  3. За наслідками виїзду, враховуючи позицію КП «Теребля», місто приймає рішення про подальші дії», – йдеться у повідомленні Ольги Посипанко.

Водночас депутатка також нагадує, що руднівське КП «Теребля» несе повну фінансову, кримінальну та юридичну відповідальність за неякісне водопостачання або відсутність води, безгосподарність та аварійний стан мереж, спричинення шкоди здоров’ю людей.

За її інформацією, власники непрацюючого водогону КП «Теребля» розглядають варіант про перехід у комунальну форму власності Львова.

«Втручання у фінансово-господарську діяльність підприємства зі сторони міста заборонене, та може відбуватись виключно на договірних засадах. Спрямування бюджетних коштів (резервного чи інших фондів) не допускається.

Одночасно, за інформацією директора КП «Теребля» Романа Малашняка, засновники розглядають можливість переходу у комунальну форму власності міста», – повідомила Ольга Посипанко.

Як відомо Рудно – селище міського типу, Залізничного району Львова, що входить у Львівську ОТГ. Населення становить близько 10 тисяч осіб.

Перебої з водопостачанням селища тривають вже не перший рік, але цього року ситуація стала настільки критичною, що майже все селище залишилось без водопостачання на невизначений термін.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.