ОСТАННІ НОВИНИ

Львів посів 10 місце у рейтингу українських міст за якістю життя

Вероніка Рой

|

Львів опинився на 10 місці серед українських міст за індексом задоволеності якістю послуг . Про це свідчать результати сьомого всеукраїнського муніципального опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі.

За результатами опитування, найбільше якістю життя у місті задоволені жителі Вінниці, а найменше – жителі Херсону. Львів опинився на 10 позиції з оцінкою 3,1 – загальний індекс якості 22 виміряних послуг.

Натисніть на зображення для його збільшення

За оцінкою розвитку міста, Львів опинився на 8 позиції. 56% львів’ян вважають, що справи у місті, в цілому, йдуть у правильному напрямку.

Також соціологи склали рейтинг обласних центрів за сферами. Що стосується Львова, то тут містяни найбільше задоволені гуманітарною та комунальними сферами, а найменше – медичними закладами та інфраструктурою.

Стосовно рівня схвалення діяльності місцевої влади, то 16% жителів Львова цілком схвалюють роботу мера, швидше схвалюють – 43%, швидше не схвалюють – 18%, а зовсім не схвалюють – 11%.

Щодо роботи міськради Львова, то її діяльність схвалюють лише 10%, швидше схвалюють – 41%, швидше не схвалюють – 22%, зовсім не схвалюють – 8%.

Крім цього соціологи дослідили ставлення львів’ян до послуг та сфер, які надаються місцевою владою Львова. Зокрема, мешканців Львова спитали, як вони оцінюють збір сміття. За результатами опитування, 40% львів’ян вважають, що у місті добре справляються зі збором сміття, натомість 5% кажуть, що жахливо.

Стан медичних закладів у Львові оцінюють так: 24% опитаних вважають, що рівень обслуговування у них добрий, натомість 12% кажуть, що жахливий.

Також мешканців Львова запитали, як вони оцінюють транспортну інфраструктура. Тут 29% львів’ян оцінили цю сферу як «добре», 27% – добре, 19% – погано, 14% – жахливо.

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19196 респондентів.  Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 65%.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Інфографіка: “Рейтинг”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *