ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові перевірять законність приватизації 4.2 га парку в Рудному?

Омелян Шевчук

|

Під час слухань сесії Львівської міської ради, які заплановані на 16 вересня, на розгляд депутатів винесуть питання стосовно законності приватизації парку в Рудному. Депутати хочуть заблокувати усі дії із землею, яка перейшла у приватні руки, провести інвентаризацію та за можливості повернути громаді втрачений парк. Про це повідомив Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак на своїй сторінці у Facebook.

За словами Маркіяна Лопачака, земельні афери в Рудному, що входить до Залізничного району Львова, просто шокують. У приватних руках опинилося 4.2 га землі місцевого парку.

«Про дивні схеми приватизації тут було відомо давно. Їх намагались розслідувати. Але ніхто і не думав, що все настільки масштабно. 4,2 га землі – фактично вся територія давнього парку – приватизована! І забудова триває з усіх боків. Тут вже і комплекс котеджів, і багатоквартирні будинки, і ресторан. На ділянці, яку спочатку взяли в оренду під будівництво дитячого садка, а потім нагло приватизували. А одна ділянка і взагалі – стоїть на потічку», – повідомив Маркіян Лопачак.

Він також повідомляє, що нова забудова через проблеми із водовідведенням, призводить до затоплень старих садиб та доріг, що поряд із парком. Відтак депутатам Львівської міської ради пропонують заблокувати усі дії з землею парку до з’ясування обставин законності його забудови. Якщо підтвердиться інформація, що землі були відчужені незаконно то парк повернуть громаді.

«Пропонуємо перше. Заблокувати будь-які дії з цією землею – ні купівлі, ні продажу, ні оренди, ні будівництва. Доки ми не дізнаємось, як її відібрали в громади.

Друге. Провести повну інвентаризацію. З’ясувати, що й кому в цьому парку належить. Чи законно воно було куплено/побудовано/приватизовано.

Третє. Повернути у власність громади все те, що було незаконно привласнене. А також те, що є критично потрібним для інфраструктури району. І юридично оформити на цій території парк.

Засідання ЛМР – 16 вересня. Виносимо на розгляд депутатів», – повідомив Маркіян Лопачак.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.