ОСТАННІ НОВИНИ

Вакцина Moderna доступна українцям лише для другої дози, – Ляшко

Вероніка Рой

|

Вакцина від COVID-19 компанії Moderna доступна українцям для другої дози. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає «Інтерфакс Україна».

«Вакцини Moderna було завезено 2,2 млн і чітко було розподілено її використання. Зараз розвозимо по регіонах для другої дози. Вакцина Moderna поки доступна українцям для другої дози. Додатково поки мова не йде про наступні поставки цієї вакцини. Спочатку було зарезервовано на національному складі необхідну кількість для другої дози, відповідно до потреби на другу дозу, вакцину розвозять в регіони. Тому для першої дози Moderna зараз недоступна», – сказав він.

Щодо однодозной вакцини Janssen компанії Johnson & Johnson, яка вже зареєстрована в Україні, Ляшко уточнив, що в даний час поставок цієї вакцини в Україні немає, але, «можливо, і буде».

«Зараз в Україні різних вакцин більш 11 млн доз, поставки збільшуються. Завозити ще один вакцинний продукт вже, напевно, буде недоречно. Хоча ми працюємо над цим і, можливо, завеземо», – сказав він.

Реклама партнерів

Як зазначив Ляшко, якби в літній період в Україні використовувалася однодозового вакцина Janssen, то країна досягла б рівня в 5 млн повністю вакцинованих громадян.

«Коли ми говорили, що до кінця літа буде 5 млн повністю вакцинованих людей, ми розуміли: якщо б була Moderna з 2,2 млн доз, а Janssen, то було б 5 млн повністю вакцинованих людей», – сказав він.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.