ОСТАННІ НОВИНИ

Станіслав Горуна: «Відчепіться від спортсменів з вашою ****ною політикою»

Вероніка Рой

|

Львівський каратист, що здобув «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо, та депутат Львівської районної від об’єднання «Самопоміч» Станіслав Горуна підтримав іншу бронзову призерку Ярославу Магучіх, яка обіймалася з росіянкою Марією Ласіцкене:

«Спорт, мать вашу, поза політикою!!! Спорт – це вид діяльності. Для більшості спортсменів національної збірної України – це професія і справа життя.  Відчепіться від спортсменів з вашою ****ною політикою.

Спортсмен займається своїм ремеслом. Фотографія на п’єдесталі з суперником або другом – це його частина.

П’єдестал це унікальне та виключне місце поваги, яке зводить разом лиш на момент кількох успішних атлетів завдяки їхній роботі над собою і результативним виступам. Не більше не менше. Нема «зради» у фото Магучіх з Ласіцкене.

Інколи в цей короткий момент через визнання одне одного як рівних, зароджується міцна дружба або просто хороші відносини. Нема зради у привітаннях Нікольченко і Вєрняєва своїх опонентів по спорту. Їх звів спорт, життя. Люди потоваришували через конкуренцію і однаково важку роботу над собою, через повагу до праці один одного.

Яке це має відношення до міжнародної політики?

Грузіть спортсмена за його політичні прояви, але від**іться від спортсменів за особисті відносини, які сформувались на підставі далеких від політики речей.

Олімпіада – це квінтесенція спорту! Олімпіада – це про дружбу, об’єднання і повагу незалежно ні від чого. Олімпіада доводить всім однозначно, що спорт поза політикою! В Олімпіаді немає політики! Є спортивний дух і здорова конкуренція! Трохи ще бізнесу.

У ваших негативно критикуючих коментарях набагато більше зради. Замість залишити фотографію лише фотографією, саме ви даєте видуманій «зраді» реальне життя, коментуючи.

Якщо спорт – це політика, то і освіта – політика, інженерія – політика, медицина – політика, мистецтво – політика. Все наше життя, з таким підходом, – це політика. Ідіотська підміна понять. Залишіть політику державним діячам, і не вплітайте політику в усе підряд».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: НОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.